Aktuality

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Není příliš dlouhé, je velmi zajímavé, předně je ale důkazem nezlomné vůle člověka tváří tvář narůstající diktatuře strojů. (... A také, jak ji snadno předejít, kdybychom pouze pravidelně zálohovali). K nalezení zde.

Uzávěrka: 15. 11. 2021 (23:59)
Max. délka: 8 normostran
Soutěžní příspěvky posílejte na: casopismo@gmail.com

Nemůžeme předstírat, že jsme na žánry sci-fi a fantasy konečnou a suverénní autoritou (navzdory našemu náročnému zadání). Jde pouze o žánry, ke kterým se vracíme rádi a využijeme jakékoliv záminky, aby museli i ostatní. Níže přiložený seznam neslouží k tomu, abyste jej mohli okopírovat a "zalíbit se", pouze k tematickému sdílení radosti.

Co děláme? 

13.10.2020

Vy sepisujete příspěvky do druhého vydání, co ale děláme my? Zahálíme více, než bychom rádi přiznali. Místy však pracujeme i na výsostně důležitém a nekončícím úkolu: hledání partnerů. Vy můžete pomoct.

Počínaje dnešním dnem naleznete na stránkách pod záložkou Archiv 1. vydání Časopísma s tématem "Z šuplíku"! V něm si počtete 42 stránek od 12 autorů (začínajících i pokročilých) z oblasti prózy i poezie.