Aktuality

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Uzávěrka: 15. 11. 2021 (23:59)
Max. délka: 8 normostran
Soutěžní příspěvky posílejte na: casopismo@gmail.com

Nemůžeme předstírat, že jsme na žánry sci-fi a fantasy konečnou a suverénní autoritou (navzdory našemu náročnému zadání). Jde pouze o žánry, ke kterým se vracíme rádi a využijeme jakékoliv záminky, aby museli i ostatní. Níže přiložený seznam neslouží k tomu, abyste jej mohli okopírovat a "zalíbit se", pouze k tematickému sdílení radosti.

Co děláme? 

13.10.2020

Vy sepisujete příspěvky do druhého vydání, co ale děláme my? Zahálíme více, než bychom rádi přiznali. Místy však pracujeme i na výsostně důležitém a nekončícím úkolu: hledání partnerů. Vy můžete pomoct.

Počínaje dnešním dnem naleznete na stránkách pod záložkou Archiv 1. vydání Časopísma s tématem "Z šuplíku"! V něm si počtete 42 stránek od 12 autorů (začínajících i pokročilých) z oblasti prózy i poezie.

První slovo

20.07.2020

Navzdory populární mýlce, tvořit není obtížné. Skutečně není - tvoříme celé dny i noci v našich myslích bez vědomého úsilí. Jsme architekti, malíři, sochaři, spisovatelé, za prahem vašich domácností stojí armády renesančních lidí neúnavně tvořících každou minutu roku.