Co děláme? 

13.10.2020

Vy sepisujete příspěvky do druhého vydání, co ale děláme my? Zahálíme více, než bychom rádi přiznali. Místy však pracujeme i na výsostně důležitém a nekončícím úkolu: hledání partnerů. Vy můžete pomoct.

Časopísmo je a zůstane volně přístupným.

Jeho tvorba však stojí čas nás i autory, kteří do něj píší. Náš čas ať vezme čert, věděli jsme (z větší části), do čeho jdeme. Důležití jsou pro nás přispěvatelé, pro které to děláme. Nabízíme zatím pouze vydání textu v hezkém/důstojném zpracování, sami jsme se však už něčeho napsali a víme, že to nestačí.

Proto naší "hlavní" (mezi školou, prací, osobním životem) náplní mezi vydáními, je sháňka po partnerech, kteří by Časopísmo propagovali, případně přispěli na náklady vydání či odměnami pro autory. Zatím neúspěšně.

Naše komunita není rozsáhlá, přesto si ceníme všech (i když alespoň půlku tvoří naši kamarádi), kteří jsou její součástí a Časopísmo čtou, přispívají do něj či pomáhají při jeho tvorbě! Docela upřímně se stále vzpamatováváme z neuvěřitelné spousty příspěvků do prvního vydání a podpory, které se mu dostalo, a s otevřenými očima doufáme, že to tak bude i nadále!

Poníženě však žádáme: pomozte nám s šířením povědomí o Časopísmu (sdělením kamarádovi, sdílením, křičením z oken, skutečně jakkoliv). Odměnou nabízíme náš srdečný dík.

Chtěli bychom tak oslovit více autorů, více čtenářů a získat ta nemožně důležitá čísla, jež by usnadnila naše další snahy v propagaci projektu.

Děkujeme!
Redakce Časopísma